Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipis cing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis theme natoque

Следете не
ГОРЕ

Хотел Орловец 5*

Хотел Орловец 5*

 
(0 Оцени)
ORLOVETS 5* – Пампорово
www.hotelorlovetz.com
РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 10% попуст за резервација и уплата до 20.11.2021
Цените се по лице на ден на база ноќевање со појадок 01.12-17.12.2021 18.12-28.12.2021 29.12-03.01.2022 22.01-18.02.2022
Вид на сместување 05.03-10.04.2021 04.01-21.01.2022
19.02-04.03.2022
Двокреветна соба – 2+1                 51,00 €                57,00€               90,00 €               63 ,00€
НП – ноќевање со појадок | ПП – појадок и вечера
Во цената е вклучено : користење на внатрешен базен, сауна, фитнес, парна бања, интернет, паркинг, транспорт до ски лифт (по распоред), ски гардеробер,
Дополнителни услови :

Доплата за вечера  возрасни 22евра по лице на ден, деца од  07-11.99-11евра

▪ Дете до 6.99 год. – бесплатно
▪ Дете од 7 11.99 год. на дополнително легло – 50% попуст
▪ Возрасен на дополнително легло – 25% попуст
▪ Дете до од 7 до 11.99 год. на редовно легло  – 25% попуст
▪ Доплата за еднокреветна соба – 25€ на ден, за Нова Година се наплаќа како за двокреветна соба
▪ Доплата за сместување во апартман 2+2 – 40€ на ден
▪ Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни – 85€, дете (5-11.99 год.) – 50€
▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден

Локација

0.0
Рејтинг 0
Комфорт 0
Појадок 0
Услуга 0
Хотел 0

Оставете коментар

You don't have permission to register