Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipis cing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis theme natoque

Следете не
ГОРЕ

Хотел Орфеј 4 * -Пампорово

Хотел Орфеј 4 * -Пампорово

 
(0 Оцени)
Хотел ОРФЕЈ 4 * – ПАМПОРОВО
 РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : Попустите се валидни за резервации направени до 29.12.2021г

 20% попуст за резервација со престој од 22.12-28.12/2021 и 03.01-26.01.2022г

 15% попуст за резервации  со престој од 27.01-20.03.2022г

 

Цените се по лице за 1 ноќевање

Освен за апартманите

29.12-02.01/2022 22.12-28.12.2021 09.01-21.01.2022 06.03-20.03
на база ПОЛУПАНСИОН 03.01-08.01.2022 20.02-05.03.2022
Вид на сместување  Мин.3 ноќ  22.01-19.02.2022 мин. 3 ноќ.
Двокреветна соба 2+1                           97 €                             60 €                           55 €                            46€
Трокреветна соба 3                            74€                             45 €                           42 €                           35 €
Eдноспален апартман 2+2

3+1

 

300 €

                            186 €                           171 €                           143 €
Еднокреветна соба 1 + 0                           147 €                             89 €                           82 €                           69 €
Во цената е вклучено : појадок и вечера, користење на внатрешен базен, сауна, парна бања, фитнес, детски кат, интернет, паркинг, транспорт до жичарница (по распоред)
Дополнителни услови :
▪ Дете од 02-12,99 год на дополнително легло со дваца возрасни во  соба- Бесплатно
▪Дете од 05-12,99 год на редовно легло  во соба – 40% попуст
▪ Дете од 05-12,99 год  со 3 возрасни во Апп – Бесплатно
▪ Четврти возрасен во Апп – 20% попуст
▪ За сместување во трокреветна соба се плакаат 3 полни суми
▪ Доплата за новогодишна вечера : возрасен 100€, дете 50€  (незадолжително)
▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден
 • Вклучено
  Интернет
  Паркинг
  Појадок
  Сауна
  Фитнес
 • Не е вклучено
  All inclusive
  Детско катче

Локација

0.0
Рејтинг 0
Комфорт 0
Појадок 0
Услуга 0
Хотел 0

Оставете коментар

You don't have permission to register