Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipis cing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis theme natoque

Следете не
ГОРЕ

Хотел Палас 4+* Петровац – Будванска Ривиера

Хотел Палас 4+* Петровац – Будванска Ривиера

 
(0 Оцени)

СПЕЦИЈАЛЕН ПАКЕТ 7 НОЌЕВАЊА ПО ЛИЦЕ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.05.2021

УСЛУГА ПОЛУПАНСИОН

Двокреветна соба

2 / 2+1

ЈУНИ / СЕПТЕМВРИ ЈУЛИ / АВГУСТ
Возрасен / мин. 2 лица 315 429
2 деца до 10 год бесплатно бесплатно
Доплата за поглед море 5,5 еур на ден по лице 5,5 еур на ден по лице
Такса за престој Деца до 12 год 0,5 еур на ден, деца од 12-18 год 1 еур на ден, возрасни 1,5 еур на ден
Напомена 2 возрасни + 1 дете до 10 год сместување во двокреветна соба

2 возрасни + 2 деца до 10 год. сместување во 2+1 соба

РЕДОВНИ ЦЕНИ ЛЕТО 2021

15% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.05.2021 ЗА ПРЕСТОЈ ОД 01.06.2021 ДО КРАЈОТ НА СЕЗОНАТА

ЦЕНИТЕ СЕ ПО ЛИЦЕ НА ДЕН НА БАЗА ПОЛУПАНСИОН

ПЕРИОД МАЈ ЈУНИ/СЕПТЕМВРИ ЈУЛИ/АВГУСТ
Двокреветна соба
Возрасен 41 53 72
3. возрасен 10% попуст 10% попуст 10% попуст
1. и 2. дете од 2-7 год со 2 возрасни 50% попуст 50% попуст 50% попуст
1 и  2. дете од 7-12 год со 2 возрасни 30% попуст 30% попуст 30% попуст
Доплата за поглед море 5,5 еур по лице на ден 5,5 еур по лице на ден 5,5 еур по лице на ден
Доплата за еднокреветна 40% 40% 60%
1 дете од 2-12 год со 1 возрасен 30% попуст 30% попуст 30% попуст
2 деца од 2-12 год со 1 возрасен

*едно дете без кревет

50% попуст 50% попуст 50% попуст
Апартман
Возрасен 53
3. возрасен во 2+1 апп 10% попуст
1. и 2. дете од 2-7 год со 2 возрасни 50% попуст
1 и  2. дете од 7-12 год со 2 возрасни 30% попуст
Доплата за поглед море 5,5 еур по лице на ден
Доплата за ручек по лице 12 еур на ден
Tакса за престој Деца до 12 год 0,5 еур на ден, деца од 12-18 год 1 еур на ден, возрасни 1,5 еур на ден
Мин престој 7 ноќи

*За валидна резервација е потребна уплата од мин. 50% од вкупната сума во денарска противвредност по курс 1 еур=62 ден. Останатиот дел се доплаќа најдоцна 20 дена пред поаѓање.

*Цените се валидни за плаќање на фактура и во готово!

 • Вклучено
  Интернет
  Паркинг
 • Не е вклучено
  All inclusive
  Детско катче
  Појадок
  Сауна
  Фитнес
0.0
Рејтинг 0
Комфорт 0
Појадок 0
Услуга 0
Хотел 0

Оставете коментар

You don't have permission to register