Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipis cing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis theme natoque

Следете не
ГОРЕ

ХОТЕЛ ПАНОРАМА 4*-КРУШЕВО

ХОТЕЛ ПАНОРАМА 4*-КРУШЕВО

 
(0 Оцени)

ХОТЕЛ ПАНОРАМА 4*-КРУШЕВО

 

Вид на соба Термин:01.02-10.03 2022 Термин:10.03-10.12 2022
Двокреветна соба 90€ 80€
Супериор соба 100€ 90€
Јуниор апартман 120€ 110€
Делукс апартман 140€ 130€

Цените се по соба за 2 лица на база ноќевање со појадок.

Во цената е вклучено доручек, користење на СПА центарот, интернет,
ТВ, паркинг, ДДВ, туристичка такса,10% попуст во Lounge Bar Alto кој се наога на ски терените во Крушево.

Во супериор, јуниор и делукс има опција за сместување на трето возрасно
лице или две деца до 12 год, за трето возрасно лице или деца над 8 год
се доплаќа 10 евра по ноќ ВВ по лице.

Дополнителен оброк ручек или вечера се доплаќа 750 денари по лице, за
деца под 8 год 400 денари по лице.

Локација

0.0
Рејтинг 0
Комфорт 0
Појадок 0
Услуга 0
Хотел 0

Оставете коментар

You don't have permission to register