Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipis cing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis theme natoque

Следете не
ГОРЕ

Хотел Конак-Попова Шапка

Хотел Конак-Попова Шапка

 
(0 Оцени)

КОНАК-ПОПОВА ШАПКА 2022/2023

 

Сместување во хотелска соба Октомври 2022 Ноември 2022 Декември 2022 Јануари 2023 Февруари 2023 Март 2023
Ноќевање со појадок 20€ 20€ 20€ 27€ 27€ 27€

 

Цените се однесуваат на лице од ден со вклучен појадок

Во цената не е вклучена туристичка таккса од 40 денари на ден по лице.

Деца од 6-12години кои користат сопствен кревет- 50% попуст

За деца до 12год не се пресметува туристичка такса

 

 • Вклучено
  Интернет
  Појадок
 • Не е вклучено
  All inclusive
  Детско катче
  Паркинг
  Сауна
  Фитнес

Локација

0.0
Рејтинг 0
Комфорт 0
Појадок 0
Услуга 0
Хотел 0

Оставете коментар

You don't have permission to register