Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipis cing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis theme natoque

Следете не
ГОРЕ

Хотел Пела 3*-Охрид

Хотел Пела 3*-Охрид

 
(0 Оцени)

Хотел Пела 3*-Охрид

 

Вид на соба НП ПП
Двокреветна соба 1460ден 1830ден
Еднокреветна соба 2070ден 2440ден
Апартман 5850ден

ХОТЕЛОТ Е РЕНОВИРАН ВО 2019-2020г

 

Цените кај двокреветна соба се по лице додека за апартман е за соба дневно за минимум 5 ноќевања

Туристичка такса и ддв се вклучени во цената

Појадокот е на база шведска маса додека вечерата е според мени

Деца од 6-11.99г имаат 50% попуст на сопствено легло

Локација

0.0
Рејтинг 0
Комфорт 0
Појадок 0
Услуга 0
Хотел 0

Оставете коментар

You don't have permission to register