Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipis cing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis theme natoque

Следете не
ГОРЕ

Хотел Преспа 3 * Пампорово

Хотел Преспа 3 * Пампорово

 
(0 Оцени)
ХОТЕЛ ПРЕСПА 3 * ПАМПОРОВО
Зима 2023/2024
 
Цените се по соба на ден за 2 лица на база полупансион 03.01-19.01.2024 16.12-28.12.2023 29.12-02.01.2023
Вид на сместување 24.02-31.03.2024 20.01-23.02.2024
Двокреветна соба 2+1               79€                 84€               132€
Еднокреветна соба               58€                61€                132€
Студио 2+2                 118 €                 125€                  198€
Возрасен на дополнително легло              31 €                 32€                  52€
Деца од 02-12.години на доп.легло               14 €                 18€                  30€
| ПП – појадок и вечера
Во цената е вклучено : сауна, фитнес,  интернет, паркинг, транспорт до ски лифт (по распоред), ски гардеробер .
Дополнителни услови :
▪ Дете до 2 год. – бесплатно

Доплата за новогодишна вечера 85 евра за возрасни , 45 евра за деца  од 6-12 години .

 • Вклучено
  Детско катче
  Интернет
  Паркинг
  Појадок
  Сауна
  Фитнес
 • Не е вклучено
  All inclusive

Локација

0.0
Рејтинг 0
Комфорт 0
Појадок 0
Услуга 0
Хотел 0

Оставете коментар

You don't have permission to register