Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipis cing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis theme natoque

Следете не
ГОРЕ

Путник 4*-Копаоник

Путник 4*-Копаоник

 
(0 Оцени)
Вид на сместаување Стандард соба Фамилијарна соба Апартман Супериор соба

Вила Путник

Фамилијарна соба-Вила Путник
период 1/1 1/2| 1/3 1/3| 1/4 1/1 1/2 | 1/3 | 1/4
01.12-23.12 107 71 78 85 139 92
24.12-28.12 128 85 94 102 166 111
29.12-02.01 195 130 143 156 254 169
03.01-22.01 143 95 105 114 186 124
23.01-12.02 128 85 94 102 166 111
13.02-16.02 143 95 105 114 186 124
17.02-05.03 128 85 94 102 166 111
06.03-09.03 150 100 110 120 195 130
10.03-12.03 120 80 88 96 156 104
13.03-03.04 113 75 83 90 147 98

Цените се по лице на ден

Во цената е вклучено:
– Појадок и Вечера
– Свечена новогодишна вечера 31.12.2021
– Свечена Божиќна вечера на 25.12.2021 / 07.01.2022
– Користење на Wellness&Spa (затворен базен за возрасни, затворен базен за деца, Џакузи, Финска Сауна, Руска Сауна, Инфрацрвена Сауна, Турска Бања,Тапидариум)
– Фитнес Центар

Во цената не е вклучено:
– Користење на Хамам
– Игротека за деца
– Game Room за деца
– Туристичка такса: 1€ по лице на ден за возрасни; 0,60€ по лице на ден за деца 7-15 години; Деца до 7 години не плаќат такса (доплата за туристичка такса се врши во агенција при резервација)
– Хотелско осигурување 0,20€ по лице на ден за сите гости (доплата се врши во агенција при резервација)

Услови за деца:
– Деца до 2,99 години се сместуваат ГРАТИС
– Деца од 3-11,99 години во присуство на две полноплатежни лица имаат 30% попуст од цената во табелата доколку користат сопствено легло или 50% од цената во табелата доколку делат легло.

Ковид политика:

Хотелот – гарантира поврат на уплатени средства во случај:

– Потврдено приуство на корона вирус на еден или повеќе лица на кој се оденсува резервацијата (доказ позитивен ПЦР тест)

– Затварање на граници

 • Вклучено
  Интернет
 • Не е вклучено
  All inclusive
  Детско катче
  Паркинг
  Појадок
  Сауна
  Фитнес

Локација

0.0
Рејтинг 0
Комфорт 0
Појадок 0
Услуга 0
Хотел 0

Оставете коментар

You don't have permission to register