Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipis cing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis theme natoque

Следете не
ГОРЕ

Хотел Регнум 5 * Банско – Велигден 2023

Хотел Регнум 5 * Банско – Велигден 2023

 
(0 Оцени)

ВЕЛИГДЕН 2023

Хотел РЕГНУМ 5* – Банско

 

Цени валидни за период на престој : 13.04-17.04.2023

Вид на сместување 3 ПП 3НП 4ПП 4НП
ЈУНОР СУИТ (2+0) 420 € 325€ 520€ 400€
ЕДНОСПАЛЕН АПАРТМАН  (2+1) 456€ 360€ 565€ 445€
ЕГЗЕГУТИВ АПАРТМАН  (2+2) 490€ 395€ 610€ 495€
ДВОСПАЛЕН АПАРТМАН (4+2) 760€ 570€ 940€ 700€
Дополнителни услови :
Деца од 0-6.99 год. на доп.легло Бесплатно
Дете од 7-12.99 год. на доп.легло 115 84 147 107
Возрасен на доп.легло 164 116 210 146

 

Цените се во евра за 2/4 лица за 3 /4 ноќевања и вклучуваат :

 • 3/4 ноќевања на база ноќевање со појадок / појадок и вечера
 • Празничен Велигденски ручек на 16.04.2023
 • Користење на внатрешен базен, џакузи, сауна, парна бања, релакс соба, фитнес центар
 • Користење на “Регнум бања Термал“ (надворешен базен со термала вода, џакузи) и транспорт
 • Паркинг, интернет
 • Доплата за апартман со поглед на планина 5 евра на ден .

 

Во цената не е вклучено :

 • Туристичка такса 1 € на ден
 • Патничко осигурување

 

 

 

 • Вклучено
  Детско катче
  Интернет
  Паркинг
  Појадок
  Сауна
  Фитнес
 • Не е вклучено
  All inclusive

Локација

0.0
Рејтинг 0
Комфорт 0
Појадок 0
Услуга 0
Хотел 0

Оставете коментар

You don't have permission to register