Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipis cing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis theme natoque

Следете не
ГОРЕ

Хотел Регнум 5* Банско

Хотел Регнум 5* Банско

 
(0 Оцени)

Хотел РЕГНУМ 5* – Банско

ЛЕТО(6=7) цени валидни за период од 17.04-30.11/2022

 

Вид на сместување
НП ПП
Јуниор сјуит (2+0) 69€ 87€
Едноспален апартман (2+1) 75€ 93€
Едноспален апартман поглед планина  (2+2) 81€ 99€
Делукс апартман 86€ 105€
Делукс апартман поглед планина 92€ 110€
Двоспален апартман (4+2) 132€ 170€
Деца до 9.99 год. на дополнително легло – бесплатно
Деца од 10-12.99 год. на дополнително легло 18€ 25€
Возрасен на дополнително легло 25€ 35€

 ДОПЛАТА ЗА ЕДНОКРЕВЕТНА СОБА 85% ОД РЕДОВНАТА ЦЕНА 

СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ :

  • Бонус ноќевања – 7=6 / 14=12

 

Цените се по соба за 1 ноќевање и вклучуваат :

  • НП – ноќевање со појадок | ПП – ноќевање со појадок и вечера
  • Користење на “REGNUM SPA CENTER” : внатрешен базен, џакузи, сауна, парна бања, тропски тушеви, релакс соба, фитнес центар
  • Користење на “REGNUM AQUA PARK” во зависност од временските услови): надворешен полуолимски базен, надворешен детски базен, тобогани, игралиште
  • Користење на “REGNUM BANYA THERMAL & RECREATION CENTER” (во с.Бања, 6 км од Банско) – надворешен базен и џакузи со минерална вода. Бесплатна употреба и превоз во ниска сезона до 18.07.2022

 

  • Детски кат и анимација за деца
  • Паркинг, интернет, сеф

 

Во цената не е вклучено :

  • Туристичка такса 1 € на ден
  • Патничко осигурување

Локација

0.0
Рејтинг 0
Комфорт 0
Појадок 0
Услуга 0
Хотел 0

Оставете коментар

You don't have permission to register