Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipis cing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis theme natoque

Следете не
ГОРЕ

Хотел Регнум 5* Банско – Лето

Хотел Регнум 5* Банско – Лето

 
(0 Оцени)

Хотел РЕГНУМ 5* – Банско

ЛЕТО 2023

 

Вид на сместување

БОНУС : 7=6 , 10=9

18.04-16.07.2023

11.09-30.11.2023

 

17.07-10.09.2023

 

НП ПП НП ПП
Јуниор сјуит (2+0) 78€ 108€ 85€     115€
Едноспален апартман (2+1) 89€ 120€ 96€ 128€
Едноспален апартман поглед планина  (2+2) 96€ 128€ 103€ 134€
Делукс апартман 102€ 134€ 110€ 140€
Делукс апартман поглед планина 110€ 140€ 116€ 148€
Двоспален апартман (4+2) 150€ 210€ 154€ 220€
Деца до 9.99 год. на дополнително легло – бесплатно
Деца од 10-12.99 год. на дополнително легло 22€ 33€ 25€ 36€
Возрасен на дополнително легло 28€ 43€ 32€ 46€

 

 

Цените се по соба за 1 ноќевање и вклучуваат :

 • НП – ноќевање со појадок | ПП – ноќевање со појадок и вечера
 • Користење на “REGNUM SPA CENTER” : внатрешен базен, џакузи, сауна, парна бања, тропски тушеви, релакс соба, фитнес центар
 • Користење на “REGNUM AQUA PARK” во зависност од временските услови): надворешен полуолимски базен, надворешен детски базен, тобогани, игралиште (Од 16.06-31.08.2023 )
 • Користење на “REGNUM BANYA THERMAL & RECREATION CENTER” (во с.Бања, 6 км од Банско) – надворешен базен и џакузи со минерална вода. Бесплатна употреба и превоз во ниска сезона до 16.07.2022

 

 • Детски кат и анимација за деца
 • Паркинг, интернет, сеф

 

Во цената не е вклучено :

 • Туристичка такса 1 € на ден
 • Патничко осигурување

 

 

 

 

Хотел РЕГНУМ 5* – Банско

ПАКЕТ ПЛАНИНСКИ РЕЛАКС (плати 3 користи 4 ) 

11.09-30.11.2023

 

  Цена по ноќ за 3+1 вечер на база со појадок

 

Цена по ноќ за 3+1 вечер на база полупансион
       
Јуниор сјуит (2+0) 86€ 119€
Едноспален апартман (2+1) 96€ 129€
Делукс апартман 110€ 143€
Двоспален Апартман 156€ 222€
Деца до 9.99 год. на дополнително легло – бесплатно
Деца од 10-12.99 год. на дополнително легло 23€ 33€
Возрасен на дополнително легло 30€ 46€
Соба со поглед на планина 5 евра на ден

 

 • Вклучено
  Интернет
  Паркинг
  Појадок
  Сауна
  Фитнес
 • Не е вклучено
  All inclusive
  Детско катче

Локација

0.0
Рејтинг 0
Комфорт 0
Појадок 0
Услуга 0
Хотел 0

Оставете коментар

You don't have permission to register