Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipis cing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis theme natoque

Следете не
ГОРЕ

Хотел Регнум 5 * Банско

Хотел Регнум 5 * Банско

 
(0 Оцени)

ХОТЕЛ РЕГНУМ 5 * БАНСКО

ЛЕТО 2024

 

 

  15.04-01.05.2024

07.05-14.07.2024

01.09-.30.11.2024

02.05-06.05.2024

15.07-31.08.2024

Ноќевање со појадок Полупансион Ноќевање со појадок Полупансион
Јуниор сјуит (2+0) 76 € 108 € 86 € 118 €
Едноспален апартман (2+1) 86 € 118 € 96 € 128 €
Едноспален апартман поглед планина  (2+2) 92 € 124 € 102 € 134 €
Делукс апартман 98 € 130 € 108 € 140 €
Делукс апартман поглед планина 104 € 136 € 114 € 146 €
Двоспален апартман (4+2) 139 € 203 € 149 € € 213 €
Деца од 0-6.99 год. на дополнително легло бесплатно бесплатно
Деца од 07-09 години 23 € 33 €
Деца од 10-12.99 години 20 € 30 € 23 € 33 €
Возрасен на дополнително легло 26 € 39 € 30 € 43 €

 

 

Цените се по соба за 1 ноќевање и вклучуваат :

 

  • Детски кат и анимација за деца
  • Паркинг, интернет, сеф

 

 

  • Вклучено
    Детско катче
    Интернет
    Паркинг
    Појадок
    Сауна
    Фитнес
  • Не е вклучено
    All inclusive

Локација

0.0
Рејтинг 0
Комфорт 0
Појадок 0
Услуга 0
Хотел 0

Оставете коментар

You don't have permission to register