Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipis cing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis theme natoque

Следете не
ГОРЕ

Aктуелно Хотел Регнум 5*- промо пакет декември

Aктуелно Хотел Регнум 5*- промо пакет декември

 
(0 Оцени)

Хотел Регнум- промо пакет

Цени валидни за период  01.12-21.12.2021

Попусти: 6=7

 

Вид на сместување Редовни легла Дополнителни легла НП ПП
Јуниор суит

 

2 / 70 92
Егзекутив

 

2 1 дете 80 100
Егзекутив делукс суит 2 1 возрасен и 2 деца 92 110
Гранд суит 4 1 возрасен и 2 деца 142 180
Дополнително легло 0-6г 0-6г Бесплатно Беспплатно
Дополнително легло 7-12г 7-12г 13 18
Дополнително легло Над 13г Над 13г 23 33

 

Цените се по соба/Апартман  за едно ноќевање

-доплата за поглед планина  5евра на ден

-еднокреветна соба – 75% се плака од цената за соба

-доплата за туристичка такса 1евро по лицена ден, деца до 1.99г не плаќаат

БЕСПЛАТНО КОРИСТЕЊЕ НА МИНЕРАЛНИ БАЗЕНИ ВО  РЕГНУМ БАЊА ТЕРМАЛ

Во цената е вклучено : појадок/појадок и вечера , користење на СПА ЦЕНТАР – внатрешен базен, сауна, парна бања, турска бања, фитнес, релакс соба, џакузи, ски гардеробер, детски кат и анимација, паркинг, интернет.

Локација

0.0
Рејтинг 0
Комфорт 0
Појадок 0
Услуга 0
Хотел 0

Оставете коментар

You don't have permission to register