Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipis cing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis theme natoque

Следете не
ГОРЕ

Хотел Регнум 5*

Хотел Регнум 5*

 
(0 Оцени)
Вид на сместување 04.05-18.07.2021

06.09-30.11.2021

19.07-05.09.2021
НП ПП НП ПП
Јуниор сјуит (2+0) 62€ 79€ 69€     89€
Едноспален апартман (2+1) 69€ 87€ 77€ 97€
Едноспален апартман лукс (2+2) 89€ 107€ 97€ 96€
Двоспален апартман (4+2) 128€ 163€ 132€ 152€
Доплата за апартман со поглед планина – 5€ за апп на ден
Деца до 9.99 год. на дополнително легло – бесплатно
Деца од 10-12.99 год. на дополнително легло 18€ 22€ 21€ 25€
Возрасен на дополнително легло 25€ 33€ 29€ 36€

СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ :

 • 5% попуст за престој од 3 ноќевања
 • 7% попуст за престој од 4 ноќевања
 • 10% попуст за престој од 5 ноќевања
 • Бонус ноќевања – 7=6 / 14=12

 

Цените се по соба за 1 ноќевање и вклучуваат :

 • НП – ноќевање со појадок | ПП – ноќевање со појадок и вечера
 • Користење на “REGNUM SPA CENTER” : внатрешен базен, џакузи, сауна, парна бања, тропски тушеви, релакс соба, фитнес центар
 • Користење на “REGNUM AQUA PARK” (16.06-31.07.2021) или во зависност од временските услови): надворешен полуолимски базен, надворешен детски базен, тобогани, игралиште
 • Користење на “REGNUM BANYA THERMAL & RECREATION CENTER” (во с.Бања, 6 км од Банско) – надворешен базен и џакузи со минерална вода. Бесплатна употреба и превоз во ниска сезона до 18.07.2021
 • Детски кат и анимација за деца
 • Паркинг, интернет, сеф

 

Во цената не е вклучено :

 • Туристичка такса 1 € на ден
 • Патничко осигурување
 • Вклучено
  Интернет
  Паркинг
 • Не е вклучено
  All inclusive
  Детско катче
  Појадок
  Сауна
  Фитнес
You don't have permission to register