Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipis cing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis theme natoque

Следете не
ГОРЕ

Хотел Самоков 4 *

Хотел Самоков 4 *

 
(0 Оцени)
Хотел САМОКОВ 4* – Боровец
ЗИМА 2023
 

 

Намаление за рани резервации 15% до 30.09/2022

Намаление за рани резервации 10% до 10.11/2022

 

 

Локација : во центарот на Боровец

Заобиколен од борова шума, хотелот нуди пријатна атмосфера во текот на целата година. На
располагање на своите гости им нуди ски училиште, ски гардеробер, 8 конференциски сали, 2
www.samokov.com
Вид нa сместување Услуга 10.12-18.12.2022

04.03-10.04.2023

19.12-27.12.2022 28.12-01.01.2023 02.01-08.01.2023
09.01-27.01.2023

25.02-03.03.2023

28.01-24.02.2023
Двокреветна соба (2+1) НП Цена по лице 35 40 56 45
Дете 0-4.99 год. Бесплатно
Дете 5-11.99 год. 50% попуст
Трет возрасен 15% попуст
Двокреветна соба (2+1) ПП Цена по лице 40 46 63 51
Дете 0-4.99 год. Бесплатно
Дете 5-11.99 год. 50% попуст
Трет возрасен 15% попуст
Во цената е вклучено : појадок / појадок и вечера, користење на внатрешен базен, паркинг, интернет во лоби.
Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасен – 55€, дете – 35€
Доплата за туристичка такса: 1 € по лице на ден (деца до 1.99 год. не плаќаат туристичка такса)

 

Цените се по  лице на ден

 

 • Вклучено
  Интернет
  Паркинг
  Појадок
  Сауна
  Фитнес
 • Не е вклучено
  All inclusive
  Детско катче

Локација

0.0
Рејтинг 0
Комфорт 0
Појадок 0
Услуга 0
Хотел 0

Оставете коментар

You don't have permission to register