Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipis cing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis theme natoque

Следете не
ГОРЕ

Нова Година Хотел СВЕТИ НИКОЛА 4*

Нова Година Хотел СВЕТИ НИКОЛА 4*

 
(0 Оцени)

НОВА ГОДИНА 2021

Цените се валидни за мин.3 ноќевања во период од 30.12-02.01.2022

 

ТРИДНЕВЕН ПАКЕТ

 

ТРИДНЕВЕН ПАКЕТ НОВА ГОДИНА Цена за 1 возрасен 1возрасен и дете до 12г Двајца возрасни Двајца возрасни и дете до 4г Двајца возрасни и дете од 4 до 11.99г Тројца возрасни
Двокреветна СТАНДАРД 355 454 534 534 657 /
Двокреветна КЛАСИК 406 563 662 662 785 /
СТУДИО

 

713 785 815 815 888 918

 

ДВОДНЕВЕН ПАКЕТ

ТРИДНЕВЕН ПАКЕТ НОВА ГОДИНА Цена за 1 возрасен 1возрасен и дете до 12г Двајца возрасни Двајца возрасни и дете до 4г Двајца возрасни и дете од 4 до 11.99г Тројца возрасни
Двокреветна СТАНДАРД 305 398 468 468 580 /
Двокреветна КЛАСИК 346 485 570 570 693 /
СТУДИО

 

591 663 693 693 765 796

Во цената е вклучено:

-2 или 3 ноќевања со појадок

-новогодишна вечера во ресторан СВ НИКОЛА со празнична програма

-користење  на затворен базен со минерална вода,внатрешен термален базен, џакузи,сауна, фитнес, интернет во секоја соба, паркинг

 

Локација

0.0
Рејтинг 0
Комфорт 0
Појадок 0
Услуга 0
Хотел 0

Оставете коментар

You don't have permission to register