Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipis cing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis theme natoque

Следете не
ГОРЕ

Хотел Св.Никола 3* – Сандански

Хотел Св.Никола 3* – Сандански

 
(0 Оцени)

Се наоѓа во центарот на градот Сандански. Располага со: фитнес, базен, солариум, сауна, парна бања, римска бања, турска бања, центар за убавина и можност за масажи, водени терапии, грижа за телото, физиотерапија.

Вид на соба Ноќевање со појадок
Двокреветна СТАНДАРД соба (2+0) 22 € по лице
Двокреветна ЛУКС соба (2+0) 27 € по лице
Студио (2+2) 100 € за цело студио

Деца до 3.99 год. – БЕСПЛАТНО.

Доплата за еднокреветна соба – 15€ на ден.

Цените се во евра за 1 ноќевање и вклучуваат :
√ Ноќевање со појадок
√ Користење на затворен базен со минерална вода и џакузи, римска бања, фитнес
√ Паркинг, интернет

Во цената не е вклучено :
– Патничко осигурување
– Туристичка такса 1 € по лице на ден

 • Вклучено
  Интернет
  Паркинг
  Појадок
  Фитнес
 • Не е вклучено
  All inclusive
  Детско катче
  Сауна

Локација

0.0
Рејтинг 0
Комфорт 0
Појадок 0
Услуга 0
Хотел 0

Оставете коментар

You don't have permission to register