Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipis cing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis theme natoque

Следете не
ГОРЕ

Хотел Скардус-Попова Шапка

Хотел Скардус-Попова Шапка

 
(0 Оцени)

ПОПОВА ШАПКА

 

ХОТЕЛ СКАРДУС 4*

ЛЕТО 2021

Тип на услуга Цена
Ноќевање со појадок 25€

 

 

 

 

 

Дадените цени се по лице за 1 ноќевање и вклучуваат :

 

 • Појадок
 • Интернет
 • Паркинг

 

Деца од 0-4 бесплатно

Деца од 5-11  50% попуст

Деца од 12 ,плаќаат полна сума

 

Доплата за туристичка такса – 40 ден по лице на ден (се плаќа во агенција)

 • Вклучено
  Интернет
  Паркинг
  Појадок
  Сауна
  Фитнес
 • Не е вклучено
  All inclusive
  Детско катче

Локација

0.0
Рејтинг 0
Комфорт 0
Појадок 0
Услуга 0
Хотел 0

Оставете коментар

You don't have permission to register