Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipis cing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis theme natoque

Следете не
ГОРЕ

Хотел Скардус 4*-Попова Шапка- 23 октомври,може со ваучери

Хотел Скардус 4*-Попова Шапка- 23 октомври,може со ваучери

 
(0 Оцени)

ЕСЕН  2021

Тип на услуга Цена
Ноќевање со појадок 25€

 

 Дадените цени се по лице за 1 ноќевање и вклучуваат :

 

  • Појадок и вечера
  • Интернет
  • Паркинг

 

Деца од 0-4 бесплатно

Деца од 5-11  50% попуст

Деца од 12 ,плаќаат полна сума

 

Доплата за туристичка такса – 40 ден по лице на ден (се плаќа во агенција)

Локација

0.0
Рејтинг 0
Комфорт 0
Појадок 0
Услуга 0
Хотел 0

Оставете коментар

You don't have permission to register