Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipis cing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis theme natoque

Следете не
ГОРЕ

Хотел СКАРДУС 4*-Попова Шапка-зима

Хотел СКАРДУС 4*-Попова Шапка-зима

 
(0 Оцени)

цените се валидни за минимум 2 ноќевања

Цени валидни од 21.12.2021-31.03.2022
Тип на услуга Цена
Еднокреветна соба 55€
Двокреветна/трокреветна 45€

Дадените цени се по лице за 1 ноќевање и вклучуваат

  • Појадок и вечера
  • Користење на базен и СПА Центар
  • Интернет
  • Паркинг

Деца до 4.99 год. со 2 возрасни – бесплатно

Деца од 5-11.99 год. на доп.легло – 50% попуст

Доплата за туристичка такса – 40 ден по лице на ден

(се плаќа во агенција)

 

 

 

 

 

 

 

Локација

0.0
Рејтинг 0
Комфорт 0
Појадок 0
Услуга 0
Хотел 0

Оставете коментар

You don't have permission to register