Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipis cing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis theme natoque

Следете не
ГОРЕ

Хотел Снежанка 3 *

Хотел Снежанка 3 *

 
(0 Оцени)
Хотел СНЕЖАНКА 3* – Пампорово
РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 10% попуст за резервации и уплати до 31.10.2022

 

БОНУСИ : 7=6 за пристигнувања во период од 20.02-31.03.2023

Попуст од 10% за престој од 6 + ноќи ( важи за период 08.01-20.01.2023)

(не се комбинира  попуст за рана резервација)
Вид нa сместување Услуга  01.12-22.12.2022 23.12-28.12.2022   08.01-20.01.2023 29.12-01.01.2023
 12.03-31.03.2023 02.01-07.01.2023

21.01-19.02.2023

 20.02-11.03 .2023
Двокреветна соба (2+1) ПП Цена по лице 42€ 46€   44€ 98€
Едноспален апартман (2+2) ПП Цена за 2 лица 114€ 124€ 118€ 284€
Во цената е вклучено : појадок и вечера , користење на внатрешен базен, сауна, фитнес, паркинг, WI-FI
Доплата за транспорт до ски терени: 3 € по лице на ден (ЗАДОЛЖИТЕЛНО)
Доплата за туристичка такса: 1 € по лице на ден (деца до 1.99 год. не плаќаат туристичка такса)

 

-Дете од 6 до 11.99 на дополнително легло во двокреветна соба 65% попуст од цената

-Дете од  2 до 11.99 на редовно легло во двокреветна соба 35% попуст од цената

Дете од 12-15.99 на дополнително легло во двокреветна соба 50 % попуст од цената

-Возрасен на дополнително легло во двокреветна соба 25% попуст од цената

 

-Две деца до 11.99год  на дополнително лего во апартман – бесплатно

-Доплата за трето дете од  4-11.99год во апартман 10€ на ден

-Доплата за 3-ти, 4-ти возрасен во апартман 12€ на ден

-Доплаќање за новогодишна вечера  75€ за возрасен, 40€ за деца до 11.99год

 • Вклучено
  Интернет
  Паркинг
  Појадок
  Сауна
  Фитнес
 • Не е вклучено
  All inclusive
  Детско катче

Локација

0.0
Рејтинг 0
Комфорт 0
Појадок 0
Услуга 0
Хотел 0

Оставете коментар

You don't have permission to register