Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipis cing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis theme natoque

Следете не
ГОРЕ

ХОТЕЛ ТИНО 4*- Св.Стефан-ОХРИД

ХОТЕЛ ТИНО 4*- Св.Стефан-ОХРИД

 
(0 Оцени)

Пролет 2022

Услуга Полупансион
 МАЈ

петок-сабота

недела-четврток

 

2200 ден

1850 ден

ЈУНИ
ЈУЛИ
АВГУСТ

-цената е по лице на ден на база полупансион за сместување во двокреветна соба

-за фамилијарна соба се плаќаат 3 цели суми

деца од 0-5.99г бесплатно (без дополнителен кревет)

-деца од 06-11.99г на дополнително легло плаќа 400денари

 

Доплата за поглед кон езеро е 180денари по ноќ од лице

Во цените е вклучено

Појадок и вечера

Користење на внатрешен базен,детски базен

Спа центар (џакузи,сауна,парна бања)

Детско игралиште

Локација

0.0
Рејтинг 0
Комфорт 0
Појадок 0
Услуга 0
Хотел 0

Оставете коментар

You don't have permission to register