Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipis cing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis theme natoque

Следете не
ГОРЕ

Хотел Феста Винтер Палас 5* -Боровец

Хотел Феста Винтер Палас 5* -Боровец

 
(0 Оцени)
FESTA WINTER PALACE 5* – Боровец
www.festahotels.com
Попусти за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА :
МИНИМАЛЕН ПРЕСТОЈ 3 НОЌИ ЗА СИТЕ ПЕРИОДИ
Цените се по лице за 1 ноќ. на база НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК 01.12-19.12.2021 20.12-30.12.2021 31.12-01.01.2022 02.01-05.03.2022 06.03-09.04.2022
Вид на сместување
Двокреветна соба 2+1                                 44€                         67€                        110€                         67€                         44€
Јуниор сјуит – студио 2+2  

55€

                         77€                         121€                          77€                         66€
Aпартман 2+2                                 62€                          84€  

128€

                        84€                         62€
Еднокреветна соба 1+0                                 70€                          106€                        200€                         106€                         70€
Во цената е вклучено : Ноќевање со појадок ,  користење на внатрешен базен, сауна, парна бања, фитнес, релакс зона, интернет
Дополнителни услови :
Доплата за вечера 15 € за возразен/ доплата за вечера за деца од 03-12.99год. 7 €
Деца до 2.99 год. – бесплатно
▪ деца од 3-12.99 год. на дополнително легло со двајца возразни 70% попуст од цената
▪  дете од 3-12.99 год. на редовно легло во двокреветна соба со еден возрасен 50 % попуст од цената
▪ Возрасен на дополнително легло 25% попуст од цената
▪ Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни – 100€, дете – 50€
▪ Доплата за Божиќна вечера на 25.12.(задолжително) : возрасни – 50€, дете – 25€
▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден

Локација

0.0
Рејтинг 0
Комфорт 0
Појадок 0
Услуга 0
Хотел 0

Оставете коментар

You don't have permission to register