Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipis cing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis theme natoque

Следете не
ГОРЕ

Хотел Феста Палас 4 *

Хотел Феста Палас 4 *

 
(0 Оцени)
FESTA WINTER PALACE 5* – Боровец
Попусти за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА :
15 % ПОПУСТ ЗА УПЛАТА ДО 10.01.2023  ЗА ПРЕСТОЈ ОД 03.01-31.01.2023
МИНИМАЛЕН ПРЕСТОЈ 3 НОЌИ ЗА СИТЕ ПЕРИОДИ
Цените се по лице за 1 ноќ. на база НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК 01.12-22.12.2022 23.12-29.12.2022 30.12-02.01.2023 03.01-05.03.2023 06.03-09.04.2023
Вид на сместување
Двокреветна соба 2+1                                 62€                         78€                        125€                         102€                         73€
Јуниор сјуит – студио 2+1/3+0  

73€

                         88€                         135€                          112€                         85€
Aпартман 2+2                                 84€                          100€  

145€

                        123€                         95€
Еднокреветна соба 1+0                                 95€                          158€                        253€                         186€                         112€
Во цената е вклучено : Ноќевање со појадок ,  користење на внатрешен базен, сауна, парна бања,солена соба ,  фитнес, релакс зона, интернет
Дополнителни услови :
Доплата за вечера 21 € за возразен/ доплата за вечера за деца од 04-13.99год. 11

Деца до 3.99 год. – бесплатно
▪ деца од 4-13.99 год. на дополнително легло со двајца возразни 70% попуст од цената
▪  дете од 4-13.99 год. на редовно легло во двокреветна соба со еден возрасен 50 % попуст од цената
▪ Возрасен на дополнително легло 25% попуст од цената
▪ Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни – 120€, дете – 60€
▪ Доплата за Божиќна вечера на 25.12.2022 (задолжително) : возрасни – 60€, дете – 30€
▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден
 • Вклучено
  Интернет
  Паркинг
  Појадок
  Сауна
  Фитнес
 • Не е вклучено
  All inclusive
  Детско катче

Локација

0.0
Рејтинг 0
Комфорт 0
Појадок 0
Услуга 0
Хотел 0

Оставете коментар

You don't have permission to register