Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipis cing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis theme natoque

Следете не
ГОРЕ

Хотел Феста Чамкориа 4* Боровец

Хотел Феста Чамкориа 4* Боровец

 
(0 Оцени)
FESTA CHAMKORIA  – Боровец
www.festahotels.com
Попусти за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА :
| 15% попуст за резервација и уплата до 15.12.2021
МИНИМАЛЕН ПРЕСТОЈ 3 НОЌИ ЗА СИТЕ ПЕРИОДИ
Цените се по лице за 1 ноќ. на база НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК 01.12-19.12.2021 20.12-30.12.2021 31.12-01.01.2022 02.01-05.03.2022 06.03-09.04.2022
Вид на сместување
Двокреветна соба 2+1                                 33€                         53€                        70€                         53€                         33€
Јуниор сјуит – студио 2+2  

40€

                         61€                         81€                          61€                         40€
Aпартман 2+2                                 46€                          67€  

86€

                        67€                         46€
Еднокреветна соба 1+0                                 43€                          69€                        106€                         69€                         43€
Во цената е вклучено : Ноќевање со појадок ,  користење на внатрешен базен, сауна, парна бања, фитнес, релакс зона, интернет,превоз до жичара
Дополнителни услови :
Доплата за вечера 13 € за возразен/ доплата за вечера за деца од 03-12.99год. 6 €
Деца до 2.99 год. – бесплатно
▪ деца од 3-12.99 год. на дополнително легло со двајца возразни 70% попуст од цената
▪  дете од 3-12.99 год. на редовно легло во двокреветна соба со еден возрасен 50 % попуст од цената
▪ Возрасен на дополнително легло 25% попуст од цената(во јуниор сјуит и апартман )
▪ Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни – 80€, дете – 40€
▪ Доплата за Божиќна вечера на 25.12.2018 (задолжително) : возрасни – 40€, дете – 20€
▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден

Локација

0.0
Рејтинг 0
Комфорт 0
Појадок 0
Услуга 0
Хотел 0

Оставете коментар

You don't have permission to register