Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipis cing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis theme natoque

Следете не
ГОРЕ

ХОТЕЛ ФЕСТА 4 *-СОФИЈА -БУГАРИЈА

ХОТЕЛ ФЕСТА 4 *-СОФИЈА -БУГАРИЈА

 
(0 Оцени)

ХОТЕЛ ФЕСТА 4 *-СОФИЈА -БУГАРИЈА

 

Редовен ценовник за 2023 г

Тип на услуга Цена
Двокреветна соба 35
  Цена
Еднокреветна соба 50€

Дадената цена е по лице за 1 ноќевање и вклучува :

  • Ноќевање со појадок

Деца до 5.99 год. се сместуваат бесплатно

  • Деца од 6-11.99 год. – доплата 50% од сумата

 

Доплата за туристичка такса – евро по лице на ден (се плаќа во агенција)

 

Локација

0.0
Рејтинг 0
Комфорт 0
Појадок 0
Услуга 0
Хотел 0

Оставете коментар

You don't have permission to register