Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipis cing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis theme natoque

Следете не
ГОРЕ

Хотел Флора 4 *

Хотел Флора 4 *

 
(0 Оцени)

 

ЗИМА 2022/2023

КОМПЛЕКС ФЛОРА – БОРОВЕЦ 4*

 

Попуст за рана уплата – 10 % до 15.10.2022

 

 

 

ВИД НА СМЕСТУВАЊЕ

 

01.12.2022 17.12.2022

01.04.2023-30.04.2023

 

18.12.2022 – 23.12.2022

16.03-31.03.2023

 

24.12.202203.01.2023

 

 

04.01.2023-15.03.2023

 

Двокреветна Соба (2+1) 47€ 53€ 79€ 63€
     Студио (2+1) 50€ 57€ 82€ 66€
Едноспален Апартман (2+2) 57€ 65€ 94€ 75€

 

-ЦЕНИТЕ СЕ ПО ЛИЦЕ НА ДЕН НА БАЗА ПОЛУПАНСИОН

-ВО ЦЕНАТА Е ВКЛУЧЕНО

-ПОЈАДОК И ВЕЧЕРА

-ФИТНЕС

-КОРИСТЕЊЕ НА ВНАТРЕШЕН БАЗЕН

Дополнителни услови :
▪ Деца до 1.99 год. – бесплатно
▪ Прво дете од 2-11.99 год. на дополнително легло – бесплатно
▪ Второ дете од 2-11.99 год. на дополнително легло – 60% попуст од цената за лице
▪ Возрасен на дополнително легло – 30% попуст од цената за лице
▪ Доплата за новогодишна вечера 31.12 (задолжително) : возрасни – 95€, дете од 2-11.99 год. – 50€
▪ Доплата за божиќна вечера 25.12 (задолжително) : возрасни – 65€, дете од 2-11.99 год. – 35€
▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден

Локација

0.0
Рејтинг 0
Комфорт 0
Појадок 0
Услуга 0
Хотел 0

Оставете коментар

You don't have permission to register