Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipis cing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis theme natoque

Следете не
ГОРЕ

Хотел Шумадија

Хотел Шумадија

 
(0 Оцени)

Hotel Šumadija 2* Rafajlovići

 

ЦЕНИТЕ СЕ ПО СОБА НА ДЕН НА УСЛУГА ПОЛУПАНСИОН

Тип на соба Број на лица 01.06-27.06.

14.09-30.09.

28.06-11.07.

24.08-13.09.

12.07-23.08.
Двокреветна соба 2 adl 48,5 55 67
  3 adl 65 74,5 90
  2 adl + 1 chd 2-12 y 60,5 69 83,5
  2 adl + 2 chd 2-12 y      
Доплата поглед море  
Двокреветна соба поглед море 2 adl 53 60 71,5
  3 adl 71,5 81 96,5
  2 adl + 1 chd 2-12 y 66 75 89
1/4 апартман поглед море 2 adl 64,5 71,5 83
  3 adl 87 96,5 112
  2 adl + 1 chd 2-12 y 80,5 89 103,5
  2 adl + 2 chd 2-12 y 80,5 89 103,5
  3 adl + 1 chd 2-12 y 87 96,5 112
  4 adl 106,5 118 137
Еднокреветна соба 1 adl 39 44 53,5
  1 adl + 1 chd 2-12 y 43,5 50 60
  1 adl + 2 chd 2-12 y 58 66,5 80
Еднокреветна соба поглед море 1 adl 42,5 48 57
  1 adl + 1 chd 2-12 y 48 54 64
  1 adl + 2 chd 2-12 y 63,5 72 86
Такса за престој Деца од 2-12 год 0,5 еур на ден, деца од 12-18 год 1 еур на ден, возрасни 1,5 еур на ден

За валидна резервација е потребна уплата од мин. 30% од вкупната сума, во денарска противвредност по курс 1 еур=62 ден. Останатиот дел се доплаќа најдоцна 10 дена пред пристигнување.

Моментално за патување во Црна Гора, нема никакви ограничувања. Во случај на затворање на границите или заразување пред пат /со приложена документација/, можна е измена на датумот или повраќај на уплатените средства, минусирани за банкарските трошоци.

 • Вклучено
  Интернет
  Паркинг
 • Не е вклучено
  All inclusive
  Детско катче
  Појадок
  Сауна
  Фитнес
You don't have permission to register