Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipis cing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis theme natoque

Следете не
ГОРЕ

Хотел Јанакиев 4 *

Хотел Јанакиев 4 *

 
(0 Оцени)

ХОТЕЛ ЈАНАКИЕВ – БОРОВЕЦ

 

ВИД НА СМЕСТУВАЊЕ

ПОЛУПАНСИОН

Минимум 4 ноќевања

01.12-21.12.2022 22.12-29.12.2022

08.01-10.02.2023

 

30.12-01.01.2023 02.01-07.01.2023

11.02-17.02.2023

18.02-05.03.2023

 

06.03-01.04.2023
ДВОКРЕВЕТНА СОБА(2+1) 63€ 105€ 156€ 128€ 105€ 84€
АПАРТМАН(2+2) во апартман пресметано за 2 возрасни 167€ 275€ 419€ 320€ 275€ 250€

Цените се по лице на ден во двокреветна соба

Цените во апартман се пресметани за 2 лица

ДЕЦА ДО 5.99 ГОД-БЕСПЛАТНО

ДЕЦА ОД 06-11.99 ГОД , НА ДОПОЛНИТЕЛНО ЛЕГО ВО СОБА ПЛАЌА 20€


ДЕЦА ОД 6-11.99 ГОД , НА ДОПОЛНИТЕЛНО ЛЕГЛО ВО АПАРТМАН ПЛАЌА 12€


ВОЗРАСЕН НА ДОПОЛНИТЕЛНО ЛЕГЛО ВО ДВОКРЕВЕТНА СОБА 30 % ПОПУСТ ОД ЦЕНАТА

 

ВОЗРАСЕН НА ДОПОЛНИТЕЛНО ЛЕГЛО ВО АПАРТМАН ПЛАЌА 22 €

ДОПЛАТА ЗА НОВОГОДИШНА ВЕЧЕРА 130€

ДОПЛАТА ЗА ПОГЛЕД НА СТАЗА  5€ ПО ЛИЦЕ НА ДЕН

 

ВО ЦЕНАТА Е ВКЛУЧЕНО – ПОЈАДОК,ВЕЧЕРА,ВНАТРЕШЕН БАЗЕН , ИНТЕРНЕТ , ПАРКИНГ .

 • Вклучено
  Детско катче
  Интернет
  Паркинг
  Појадок
  Сауна
  Фитнес
 • Не е вклучено
  All inclusive

Локација

0.0
Рејтинг 0
Комфорт 0
Појадок 0
Услуга 0
Хотел 0

Оставете коментар

You don't have permission to register