Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipis cing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis theme natoque

Следете не
ГОРЕ

Хотел Јастребец 4*- Боровец

Хотел Јастребец 4*- Боровец

 
(0 Оцени)
РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА  : 15% попуст за резервации и уплати до 31.10.2021
РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА  : 10% попуст за резервации и уплати до 30.11.2021
7=6, 14=1 2 за пристигнувања во период од  03.01-27.01
(се комбинира со попуст за рана резервација)
Локација : на стаза, 3 км од центарот на Боровец
Ексклузивен хотел со уникатна локација за љубителите на спокојството и тишината.
Нуди можност за незаборавни моменти. Во склоп на хотелот има 2 ресторани,
 голема тераса, лоби бар, пијано бар, ноќен клуб, спа центар.
СПА Центар : внатрешен базен, џакузи, парна бања, хербална бања, финска сауна,
лакониум, ледена фонтана, кнаип терапија, ледена фонтана, егзотични тушеви.
www.hotelyastrebets.bg
Термини Двокреветна соба-парк  Двокреветна стаза Вила за 2 лица Мал Апартман

За 2 лица

Голем апартман

За 2 лица

Финска вила

За 2 лица

2 + 1 2 + 1 2 + 2 4 + 1
Нед-Чет Пет-Саб Нед-Чет Пет-Саб Нед-Чет Пет-Саб Нед-Чет Пет-Саб Нед-Чет Пет-Саб Нед-Чет Пет-Саб
23.12-25.12 88€ 88€ 94 94€ 282€ 282€  €  €  €  €
26.12-02.01 124€ 124€ 94 94€  €  €
03.01-27.01 74€ 96€ 79 102€ 228€  280€ 238€ 287€ 268€ 322€ 231€ 282€
28.01-05.03 97 97 102 102 280 280 287 287 322 322 282€ 282€
06.03-31.03 66 78 72 84 194 218 212 240 245 274 197€ 221€
Цените за недела-четврток се валидни и за минимум 7 ноќевања.
Викенд цените се валидни за престој помал од 7 ноќевања.
Цените се дадени за  лице во двокреветна соба ,  апартман за  2 лица и  вила за 2 лица
Цената вклучува: ноќевање со појадок, користење на внатрешен базен, џакузи, фитнес,
сауна, парна бања, билкова бања, лакониум, егзотични тушеви, ледена фонтана,
воден масажер, бежичен интернет, паркинг.
Доплата за туристичка такса: 1€ по лице на ден (деца до 1,99 год не плаќаат туристичка такса).
Доплата за дополнително легло за дете од 4 – 12,99 год = 20€ на ден
Доплата за дополнително легло за дете над 13 год или возрасен = 38€ на ден
Доплата за вечера: возрасен – 26€ │деца од 4-12,99 г. – 13 €  (задолжителна е од 26.12-02.01.2022)
Новогодишна вечера : возрасен – 170 € │ Деца од 4-12,99 г. – 85 € (задолжителна)

Локација

0.0
Рејтинг 0
Комфорт 0
Појадок 0
Услуга 0
Хотел 0

Оставете коментар

You don't have permission to register