Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipis cing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis theme natoque

Следете не
ГОРЕ

Хотел Јастребец 4 *

Хотел Јастребец 4 *

 
(0 Оцени)
Hotel Yastrebets  4+*
РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 15% попуст за резервации и уплати до 31.10.2022 за престој од 03.01-01.04.2023
РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА  : 10% попуст за резервации и уплати до 30.11.2022 за престој од 03.01-01.04.2023
7=6, 14=1 2 за пристигнувања во период од  03.01-26.01.2023 и 05.03-01.04.2023
(се комбинира со попуст за рана резервација)
Локација : на стаза, 3 км од центарот на Боровец
Ексклузивен хотел со уникатна локација за љубителите на спокојството и тишината.
Нуди можност за незаборавни моменти. Во склоп на хотелот има 2 ресторани,
 голема тераса, лоби бар, пијано бар, ноќен клуб, спа центар.
 
 
www.hotelyastrebets.bg
Термини Двокреветна соба Двокреветна соба поглед стаза Јуниор суит

За 2 лица

Голем апартман

За 2 лица

Финска вила

За 2 лица

2+1 2 +2 3+ 1 4 + 1
2+1
Нед-Чет Пет-Саб Нед-Чет Пет-Саб Нед-Чет Пет-Саб Нед-Чет Пет-Саб Нед-Чет Пет-Саб
23.12-25.12 232€ 232€ 242€ 242€  €  €  €  €
26.12-02.01 292€ 292€ 303€ 303€  €
03.01-26.01 178€ 224€ 178€ 234€ 278€ 313€ 313€ 353€ 288€ 323€
27.01-04.03 224€ 224€ 234€ 234€ 313€ 313€ 353€ 353€ 323€ 323€
05.03-01.04 166€ 196€ 176€ 206€ 252€ 288€ 293€ 330€ 252€ 288€
Цените за недела-четврток се валидни и за минимум 7 ноќевања.
Викенд цените се валидни за престој помал од 7 ноќевања.
Цените се дадени за 2 лица на ден .
Цената вклучува: ноќевање со појадок, користење на внатрешен базен, фитнес,
сауна, парна бања, билкова бања, лакониум,  ледена фонтана,
Релакс зона , бежичен интернет, паркинг.
Доплата за туристичка такса: 1€ по лице на ден (деца до 1,99 год не плаќаат туристичка такса).
Доплата за дополнително легло за дете од 4 – 11,99 год = 26€ на ден
Доплата за дополнително легло за дете над 13 год или возрасен = 47€ на ден
Доплата за вечера: возрасен – 30€ │деца од 4-11,99 г. – 15 €  (задолжителна е од 26.12-02.01.2022)
Новогодишна вечера : возрасен – 190 € │ Деца од 4-11,99 г. – 95 € (задолжителна)
 • Вклучено
  Детско катче
  Интернет
  Паркинг
  Појадок
  Сауна
  Фитнес
 • Не е вклучено
  All inclusive

Локација

0.0
Рејтинг 0
Комфорт 0
Појадок 0
Услуга 0
Хотел 0

Оставете коментар

You don't have permission to register