Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipis cing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis theme natoque

Следете не
ГОРЕ

Хотел Јуниор 3*-Брзече-Копаоник

Хотел Јуниор 3*-Брзече-Копаоник

 
(0 Оцени)
ХОТЕЛ ЈУНИОР 3*-БРЗЕЧЕ
ДАДЕНИТЕ ЦЕНИ СЕ ПО СОБА НА БАЗА ПОЛУПАНСИОН
ТЕРМИНИ 30.09-19.12.2021 19.12-26.12.2021

7=6

02.01-23.01.2022

Минимум 5 ноќевања

23.01-13.02.2022

7=6

13.02-20.02.2022

Минимум 4 ноќевања

7=6

20.02-06.03.2022

7=6

ВИД НА СМЕСТУВАЊЕ
ECONOMIC

Цена за две лица

57€ 61€ 83€ 66€ 81€ 66€
STANDARD

Две лица

64€ 68€ 90€ 73€ 88€ 73€
Три лица 82€ 86€ 108€ 91€ 106€ 91€
Четири лица 100€ 104€ 126€ 109€ 124€ 109€
COMFORT ROOM

Две лица

69€ 73€ 95€ 78€ 93€ 78€
Три лица

 

87€ 91€ 113€ 96€ 111€ 96€
Четири лица 105€ 109€ 131€ 114€ 129€ 114€
FAMILY ROOM

Две лица

78€ 82€ 103€ 87€ 101€ 87€
Три лица 96€ 100€ 121€ 105€ 119€ 105€
Четири лица 114€ 118€ 139€ 123€ 137€ 123€

-Прво дете од 0-5.99  во заеднички кревет со двајца возрасни бесплатно.

-Второ дете од 0-5.99 и деца од 7-10.99 со двајца возрасни  плаќаат  13евра  на ден за полупансион.

За хотелот: / 71 соби и 7 апартмани со различна категорија / Спа центар со мал базен за релаксација 2х4м, сауна, 2 џакузи, тушеви со амам, просторија за масажа и соблекувална со шкафче, бањарка, папучи и пешкир / Сопствена  скијачка патека за почетници, долга 400 метри, сина / патека за snow tubing / Ски услугi / Ресторан „Четири сезони“, капацитет до 300 луѓе / A la kart ресторан “Kitchen & bar”, капацитет до 115 лица / Бизнис центар со конференциска сала – капацитет до 200 места и 2 простории за состаноци – капацитет од 50-60 лица / Модерно опремена дискотека / – Приватен паркинг со видео надзор и безбедност / Фитнес центар со модерна опрема за вежбање /  Тениски игралишта покриени со акрилна површина од Ликолд, терени за кошарка, одбојка и ракомет, мини фудбалски терен со вештачка трева, голем фудбалски терен со природна трева и 2 фудбалски игралишта со вештачка трева / Мини маркет / Гејмерска соба / менувачница.

 

ОПИС НА СОБИТЕ

ECONOMIC соба (15 – 21м²) содржи: кабловска телевизија, личен сеф, директен телефон, кабелски и безжичен интернет, мини бар, електронско заклучување на вратите, биро за пишување, прозорци што се отвораат и бања (туш, фен, огледало, козметички огледало, SOS сигнал). Во оваа соба може да се сместат најмногу 2 лица.
STANDARD соба (21,5 – 25m²) вклучува: кабловска телевизија, личен сеф, директен телефон, кабелски и безжичен интернет, мини бар, електронско заклучување на вратите, биро за пишување, опрозорци што се отвораат  и бања (туш, фен, огледало, козметичко огледало, SOS сигнал). Во оваа соба може да се сместат до 4 лица.
COMFORT соба (25 – 33,5м²) вклучува: кабловска телевизија, личен сеф, директен телефон, кабелски и безжичен интернет, мини бар, електронско заклучување на врата, биро за пишување, прозорци што се отвораат и бања (туш, фен, огледало за горниот дел) на фигурата, козметичко огледало, СОС-сигнал). Оваа соба има сместување до 4 лица.
Family room (33,5 – 37м 37) со две одделни простории вклучува: кабловска телевизија, личен сеф, директен телефон, кабелски и безжичен интернет, мини бар, електронско заклучување на вратите, биро за пишување, прозорци и бања (туш, фен за коса, огледало)

 

Локација

0.0
Рејтинг 0
Комфорт 0
Појадок 0
Услуга 0
Хотел 0

Оставете коментар

You don't have permission to register