Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipis cing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis theme natoque

Следете не
ГОРЕ

Хотел ACD Wellness & Spa 4 *

Хотел ACD Wellness & Spa 4 *

 
(0 Оцени)
ТИП НА СОБА БРОЈ НА ЛИЦА 01.06-30.06.

01.09-30.09.

01.07-31.07. 01.08-31.08.
DBL STANDARD 2 adl 81,5 88 92,5
SGL STANDARD 1 adl 61 66 69,5
DBL COMFORT 2 adl 88 95 99
  2 adl + 1chd 2-12 y 110 117 121
  3 adl 110 117 121
SUITE PARK VIEW 4 3 adl / 2 adl + 2 chd 138 154 165
Доплата за полупансион 12 еур по лице на ден 2-99 год
Доплата за бебешко креветче 6 еур на ден /достапно во комфорт и суит/, на барање
Мин. престој 5 ноќевања
Политика на откажување 30 дена пред пристигнување бесплатно, 29-15 дена пред 30% пенали, 14-7 дена пред 50% пенали, 6-0 дена пред 100% пенали
Такса за престој Деца до 12 год 0,5 еур на ден, деца од 12-18 год 1 еур на ден, возрасни 1,5 еур на ден
Цената вклучува Појадок, користење на базенот на покривот /ограничен пристап/, Спа центар /задолжителна резервација/, теретана, интернет, бесплатен паркинг, детско игралиште, сеф,

За валидна резервација е потребна уплата од мин. 50% од вкупната сума, во денарска противвредност по курс 1 еур=62 ден. Останатиот дел се доплаќа најдоцна 20 дена пред пристигнување.

 • Вклучено
  Интернет
  Паркинг
  Сауна
 • Не е вклучено
  All inclusive
  Детско катче
  Појадок
  Фитнес
You don't have permission to register