Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipis cing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis theme natoque

Следете не
ГОРЕ

ХОТЕЛ “Aqualina” 4*-Охрид

ХОТЕЛ “Aqualina” 4*-Охрид

 
(0 Оцени)

ХОТЕЛ “Aqualina” 4*-Охрид

 

 

Термин Ноќевање со појадок
01.04-10.06.2022

01.09-15.10.2022

28евра
11.06-31.08 35евра

 

Доплата за вечера 10евра по лице

Доплата за соба со поглед 5вра по соба

Еднокреветна соба +50%  од редовната сума

Доплата за соба со сауна или џакузи +10евра на ден

 

Политика за деца

Деца до 1.99г-гратис

Прво дете од 2-5.99г со двајца родители гратис, второ дете од 2-5.99г има попуст има попуст 70%, деца од 6-11.99г имаат попоуст од 40%

Цените се по лице на ден со вклучена туристичка такса и ддв

Бесплатно користење на базен, лежалки на базен, сопствена плажа, интернет, паркинг, спортски терени со закажување, додека лежалките на плажа  се наплажќаат по 100денари

Локација

0.0
Рејтинг 0
Комфорт 0
Појадок 0
Услуга 0
Хотел 0

Оставете коментар

You don't have permission to register