Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipis cing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis theme natoque

Следете не
ГОРЕ

Хотел “Continental 3*”– Сончев Брег

Хотел “Continental 3*”– Сончев Брег

 
(0 Оцени)

Хотел КОНТИНЕНТАЛ 3*– Сончев Брег

 

ХОТЕЛ Период на престој 04.07-23.08 15.06-03.07.2022

24.08-06.09.2022

01.06-14.06.2022

07.09-15.09.2022

Вид на сместување НП НП НП
Континентал *** Двокреветна соба (2+1) 25€ 20€ 16€
Континентал ***+ Двокреветна соба (3+1) 28€ 24€ 18€
Дете до 1.99 год. Бесплатно
Две деца до 11.99г  3+ Прво дете плаќа 50%,второ дете бесплатно(плаќа вечера)
Еден возрасен + едно дете до 11.99г за 3* Детето плаќа 50% од цената за возрасен
1 возрасен+1но дете до 11.99г валидно за 3+* Детето плаќа цена за возрасен на НП и доплаќа за ПП 6 евра
Доплата за полупансион  + Возрасен – 10€ | Дете од 2 до 11.99 – 6€

 

Цените се во евра по лице и вклучуваат :

  • Ноќевање со појадок
  • Користење на надворешен базен
  • Полупансион +(Вклучено вино , пиво , и безалкохолни пијалоци за време на вечера)

 

Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден

 

Локација

0.0
Рејтинг 0
Комфорт 0
Појадок 0
Услуга 0
Хотел 0

Оставете коментар

You don't have permission to register