Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipis cing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis theme natoque

Следете не
ГОРЕ

Хотел Лион-Боровец

Хотел Лион-Боровец

 
(0 Оцени)

ХОТЕЛ ЛИОН 4* БОРОВЕЦ

ПОПУСТИ

20%попуст за уплата до 30.09.2022

10%попуст за уплата до 31.10.2022

7=6 важи за пристигнување после 04.03.2023

Попустите се комбинираат

Тип на сместување

ПОЛУПАНСИОН

27.12-06.01.2023 17.12-26.12.2022

07.01-10.02.2023

18.02-03.03.2023

11.02-17.02.2023 01.12-16.12.2022

04.03-31.03.2023

Двокреветна Соба (2+0) 78€ 47€ 49€ 42€
Еднокреветна Соба(1+0) 146€ 68€ 74€ 62€
Двокреветна Лукс (2+1) 81€ 51€ 54€ 46€
Фамилијарна соба(2+2) 96€ 61€ 66€ 55€
Апартман (4+1) 300€ 206€ 215€ 180€
Возрасен на доп.легло 62€ 38€ 40€ 35€

ЦЕНИТЕ СЕ ПО ЛИЦЕ НА ДЕН / ЦЕНАТА НА АПАРТМАНОТ Е ЗА 4 ЛИЦА

Услови за Деца

-Дете до 3.99 бесплатно

-Деца од 4 до 11.99 на дополнително легло 50% попуст

-Деца од 4 до 11.99 на редоводно легло 25% попуст

-Новогодишна вечера(задолжителна) 85€ за возрасен 45€ за деца од 04 до 11.99г

 

Во цената е вклучено

Појадок и вечера,користење на внатрешен базен, сауна и фитнес,ски гардеробер,шатл автобус до гондола.

 • Вклучено
  Интернет
  Паркинг
  Појадок
 • Не е вклучено
  All inclusive
  Детско катче
  Сауна
  Фитнес

Локација

0.0
Рејтинг 0
Комфорт 0
Појадок 0
Услуга 0
Хотел 0

Оставете коментар

You don't have permission to register