Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipis cing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis theme natoque

Следете не
ГОРЕ

МАУНТАИН ПАРАДАЈС 4* – БАНСКО

МАУНТАИН ПАРАДАЈС 4* – БАНСКО

 
(0 Оцени)

 

МАУНТАИН ПАРАДАЈС 4* – БАНСКО

Цени валидни од 08.10-11.10.2022/21.10-24.10.2022

 

 

Тип на сместување полупансион Полн пансион
Студио (2+0) 30€ 36€
Едноспален апартман (2+2) 33€ 39€

Цените се по лице за  Ноќевања на база Полупансион/Полн пансион

Дополнителни услови :

Дете до 05.99 бесплатно

Прво дете од 06-11.99 год. на доп.легло – бесплатно

Второ дете од 02.99г-11.99год на дополнително легло 50% попуст од цената за редовно легло

Возрасен на доп.легло во апартман  – 20% попуст

 

Цените се по лице на ден и вклучуваат  

  • Ноќевање со појадок и вечера / појадок ручек и вечера,
  • Внатрешен базен, сауна, парна бања,
  • Паркинг, интернет
  • Детски кат

 

Во цената не е вклучено :

  • Туристичка такса 1€ по лице на ден
  • Патничко осигурување
  • Превоз 45€ возрасни /35 € деца до 11.99

 

Локација

0.0
Рејтинг 0
Комфорт 0
Појадок 0
Услуга 0
Хотел 0

Оставете коментар

You don't have permission to register