Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipis cing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis theme natoque

Следете не
ГОРЕ

Labineca 3*-Gradac

Labineca 3*-Gradac

 
(0 Оцени)
Место Објект капацитет
ГРАДАЦ Hotel

LABINECA ***

2+0 bss Comfort

2+1 bss Comfort

2+2 bss Comfort

Dep. LABINECA*** 2+1 bss Premier

2+2+2 bss Premier

2+2 bss Standard

 

објект

 

вид на соба услуга Цените се по лице на ден
1.10.-31.10 29.4.-20.5.

24.9.-1.10.

20.5.-17.6.

10.9.-24.9.

17.6.-01.7.

27.8.-10.9.

01.7. – 27.8.
Hotel LABINECA 2+0 bss All

inclusive

44€ 51€ 55€ 76€ 91€
2+1 bss 45€ 52€ 58€ 78€ 93€
2+2 bss 53€ 61€ 71€ 98€ 116€
Dep. LABINECA 2+1 Premier 43€ 61€ 69€ 92€ 108€
2+2+2 Premier 59€ 66€ 79€ 102€ 122€
2+2 Standard 49€ 53€ 62€ 86€ 101€
Supplement for  „single use“ 60%
Попуст за деца до 2.99г на дополнително легло  во 2+1 и 2+2 Free of charge
СУплемент за деца 3-6.99г на дополнително легло во 2+1 и 2+2 8
Суплемент за деца од 7-13.99г на дополнително легло  во соба 2+1 и 2+2 13
Попуст за 3 возрасни од 12г на дополнително легло 10%
Попуст за деца до 13.99г на редовно легло 20%
Во фамилијарна соба мора да има минимум 2ца озрасни  што плаќаат 2 суми
Бебешко легло 7
СЕФ 5
Паркинг 12
туристичка такса за деца до 12г не се плаќа, над 12 г 1.50€  по лице на ден
Minimum stay 1 4
+30%
Release 3 7 7 14 14

 

Локација

0.0
Рејтинг 0
Комфорт 0
Појадок 0
Услуга 0
Хотел 0

Оставете коментар

You don't have permission to register