Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipis cing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis theme natoque

Следете не
ГОРЕ

Хотел Pearl Beach – 4* Canj

Хотел Pearl Beach – 4* Canj

 
(0 Оцени)

Hotel Pearl Beach 4* Canj

 

ЦЕНИТЕ СЕ ПО СОБА НА ДЕН НА УСЛУГА СЕ ВКЛУЧЕНО

Тип на соба Број на лица 01.05-30.05.

25.09-10.10.

31.05-27.06.

14.09-24.09.

28.06-11.07.

24.08-13.09.

12.07-23.08.
Двокреветна стандард соба 2 adl 83 87,5 106 120
  3 adl 112 118 143 162
  2 adl + 1 chd 2-12 y 104 109,5 132,5 150
  2 adl + 2 chd 2-12 y 124,5 131,5 159 180
Доплата поглед море   5 еур на ден 5 еур на ден 5 еур на ден 5 еур на ден
Двокреветна буџет соба 2 adl 78 78 92 110,5
Двокреветна супериор соба

Макс. 4 лица

2 adl 87,5 92 110,5 124
  3 adl 118 124 149 167,5
  4 adl 149 156,5 188 211
  2 adl + 1 chd 2-12 y 109,5 115 138 155
  2 adl + 2 chd 2-12 y 131 138 166 186
Доплата поглед море   5 еур на ден 5 еур на ден 5 еур на ден 5 еур на ден
1/4 апартман у вилама 3 adl 124 137 161,5 180
  2 adl + 2 chd 2-12 y 138 152 179,5 200
  3 adl + 1 chd 2-12 y 147 162 191,5 213,5
  4 adl 156,5 172 203,5 227
1/4 супериор апартман поглед море 3 adl 124 143 168 186,5
  2 adl + 2 chd 2-12 y 138 159 186,5 207
  3 adl + 1 chd 2-12 y 147 169,5 199 221
  4 adl 156,5 180 211 235
Hills

(бивши Крушици) 1/3 соба

Страничен поглед море

3 adl 117,5 124 148,5 172,5
  3 adl + 1 chd 2-12y 117,5 124 148,5 172,5
Еднокреветна соба 1 adl 70,5 74,5 90 102
  1 adl + 1 chd 2-12 y 74,5 79 95 108
  1 adl + 2 chd 2-12 y 99,5 105 127 143,5
Доплата за бебешко креветче 5 еур на ден
Такса за престој Деца од 2-12 год 0,5 еур на ден, деца од 12-18 год 1 еур на ден, возрасни 1,5 еур на ден
Hills

(бивши Крушици)

Не се препорачуваат за постари лица, нема лифт

За валидна резервација е потребна уплата од мин. 30% од вкупната сума, во денарска противвредност по курс 1 еур=62 ден. Останатиот дел се доплаќа најдоцна 10 дена пред пристигнување.

 

Моментално за патување во Црна Гора, нема никакви ограничувања. Во случај на затворање на границите или заразување пред пат /со приложена документација/, можна е измена на датумот или повраќај на уплатените средства, минусирани за банкарските трошоци.

 • Вклучено
  Интернет
  Паркинг
 • Не е вклучено
  All inclusive
  Детско катче
  Појадок
  Сауна
  Фитнес
You don't have permission to register