Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipis cing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis theme natoque

Следете не
ГОРЕ

ЈАТ Апартмани-Копаоник

ЈАТ Апартмани-Копаоник

 
(0 Оцени)

Цените се дадени по Студио / Апартман за 7 ноќи на база НАЕМ

 

Тип на соби Број на лица 28.11 05.12 05.12 12.12 12.12 26.12 26.12 23.01 23.01 30.01 30.01 06.02 06.02 20.02 20.02 27.02 27.02 13.03 13.03 10.04
Бр на ноќи 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7
Акција 10% попуст пресметан во цената 10% попуст пресметан во цената 10% попуст пресметан во цената
0+1 /  А 2 254 340 376 568 440 461 540 461 317 306
2+0 / В 2 277 357 444 616 481 504 586 504 345 312
1+1 / С 3 284 389 485 664 497 521 631 521 392 327
2+1 / D 4 306 464 533 703 605 634 668 634 458 412
3+1 / E 5 484 489 746 1.090 680 680 1.036 680 495 469
4+1 / 2+2 F 6 462 553 829 1.204 780 817 1.143 817 582 547

Во цената е вклучено:
– Наем на Студио / Апартман за 7 ноќи на база НАЕМ

Во цената не е вклучено:
– Туристичка такса и хотелско осигурување 1€ по лице на ден; Деца до 7-15 години 0,70€ по лице на ден; Деца до 7 години само осигурување 0,20€ по лице на ден.
– Појадок и Вечера 18,5€ по лице на ден (деца 2-10 години 50% попуст)
– Појадок,Ручек и Вечера 26€ по лице на ден (деца 2-10 години 50% попуст)

 

Локација

0.0
Рејтинг 0
Комфорт 0
Појадок 0
Услуга 0
Хотел 0

Оставете коментар

You don't have permission to register