Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipis cing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis theme natoque

Следете не
ГОРЕ

Хотел Грами 3*-Банско-лето 2022 – официјални застапници Кондор бр.1

Хотел Грами 3*-Банско-лето 2022 – официјални застапници Кондор бр.1

 
(0 Оцени)

Хотел Грами 3*-Банско

Цени валидни за период од 01.05-30.11/2022г

 

Вид на соба НП ПП АЛЛ
Соба на поткровје 16€ 28€ 40€
Соба/апп стандард 17€ 29€ 41€
Соба делукус 18€ 31€ 43€
Еднокреветна соба 24€ 36€ 49€
Дете од 0-6.99г / / /
Дете од 8-12.99г на доп легло 10€ 16€ 22€
Возрасен на доп легло 10€ 18€ 28€
Второ дете на доп легло 0-12.99г 10€ 16€ 22€

Цената е по лице и вклучува ноќевање со појадок, појадок и вечера, АЛЛ, релакс центар со базен, сауна, парна бања , инфрацрвена кабина, интернет, сопствен паркинг, градина со чадори

Локација

0.0
Рејтинг 0
Комфорт 0
Појадок 0
Услуга 0
Хотел 0

Оставете коментар

You don't have permission to register