Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipis cing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis theme natoque

Следете не
ГОРЕ

Хотел “Мурите 4*” Банско официјални застапници Кондор бр.1

Хотел “Мурите 4*” Банско официјални застапници Кондор бр.1

 
(0 Оцени)
MURITE CLUB HOTEL 4* – Банско
www.murite.bg
БОНУСИ : 7=6 за период на престој 01.12-22.12.2022 и 15.01-28.01.2023 и 05.03-15.04.2023
*Бонусите и попустите за рана резервација важат за полупансион, не важат за доплатите за се вклучено

*Бонусите и попустите за рана резервација се комбинираат

Цените се по лице за 1 ноќевање на база полупансион 01.12-22.12.2022 23.12-25.12.2022 29.12-02.01.2023

Мин 3 ноќи

26.12-28.12.2022

15.01-28.01.2023

19.02-04.03.2023

 Вид на сместување 05.03-15.04.2023 03.01-14.01.2023

29.01-18.02.2023

 
Двокреветна соба – АЗАЛИА 2+0 36 45 66 42
           
Едноспален апартман – АЗАЛИА 2+2 44 54 73 49
Двоспален апартман – АЗАЛИА 4+2 36€ 45€ 66 42
Троспален апартман – АЗАЛИА 6+2 36€ 45€ 66€ 42€
Двокреветна соба –   ОРХИДЕА 2+0 30 40 60 36€
           
Едноспален апартман – ОРХИДЕА 2+2 38€ 48€ 68 45
Двоспален апартман – ОРХИДЕА 4+2 30 40 60 36€
Троспален апартман- ОРАХИДЕА 6+2 30 40€ 60€ 36€
Во цената е вклучено : појадок и вечера , транспорт до жичарница (по распоред), користење на внатрешен базен, џакузи, сауна, фитнес,детски кат, интернет, паркинг.
Доплата за ALL INCLUSIVE – возрасен 14€ , дете од 6-13.99 год. – 7€ (појадок, ручек, ужина, вечера, неограничени пијалоци од 10-22 часот)
Дополнителни услови :
Деца до 5.99 год. – бесплатно
Прво дете од 6-13.99 год. на дополнително легло во едноспален апартман – бесплатно
Второ дете од 6-13.99 год. на дополнително легло во едноспален апартман – 50% попуст
Дете од 6-13.99 год. на редовно легло во двокреветна соба – 50% попуст
Возрасен на дополнително легло плаќа  50% од редовната цена
За сместување во двоспален апартман се плаќаат 4 полни суми ,во троспален апартман се плаќаат 6 полни суми .
Доплата за новогодишна вечера : возрасни – 85€, дете од 6-13.99 год.- 45€ (задолжително)
Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден

Локација

0.0
Рејтинг 0
Комфорт 0
Појадок 0
Услуга 0
Хотел 0

Оставете коментар

You don't have permission to register