Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipis cing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis theme natoque

Следете не
ГОРЕ

2. Хотел “Регнум” 5* пакет цени 4/5 ноќевања

2. Хотел “Регнум” 5* пакет цени 4/5 ноќевања

 
(0 Оцени)

REGNUM BANSKO 5*

Цени валидни за период  26.04 – 30.06/2022

Цени по соба на ден за 2 лица

 

Вид на соба  

Број на кревет

 

ADD. BEDS

Цена по ноќ за  3+1

ноќи

Цена по ноќ за 4+1ноќи
Доручек и вечера Доручек и вечера
Junior Suite

(standard double room)

 

2

 

Baby cot

 

90 € + 1 гратис

 

83 € + 1 гратис

Executive Suite (one bedroom

and living room)

 

2

 

1 дете

 

100 € + 1 гратис

 

93 € + 1 гратис

Executive Deluxe Suite (one bedroom and living

room)

 

 

2

 

2 деца

 

 

110 € + 1 гратис

 

 

102 € + 1 гратис

Grand Suite (Two bedrooms

and living room)

 

4

 

2 деца

 

175 € + 1 гратис

 

163 € + 1 гратис

 

 

 

Accommodatio n on add. beds

Деца до 8.99г години FREE OF CHARGE

 

 

10 – 12год

 

 

25 €

 

23 €

Деца над 12.99г  

34 €

 

31 €

  • Богат и разновиден појадок и вечера на шведска маса или сет мени;

ü  Бесплатно користење на „Regnum SPA“ – загреан до 30º затворен базен со детски дел, две фински сауни, парна бања, шок и тропски туш, простор за релаксација, две теретани, две џакузи со капацитет од 8 лица;ü  користење на надворешен термален комплекс „Regnum Banya Thermal“ – отворени базени со детски дел, џакузи, изворска када со минерална вода, сауна, парна бања

ü  Wi-Fi интернет низ целиот хотелü  Сеф во станот

 

  • Детски кат

ü  Бесплатен превоз од/до „Regnum Banya Thermal“ (според распоредот)

 

  • Single accommodation – 85% of the room

 

* Supplement for accommodation in a Suite with Mountain View – 5 EUR per day

Локација

0.0
Рејтинг 0
Комфорт 0
Појадок 0
Услуга 0
Хотел 0

Оставете коментар

You don't have permission to register