Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipis cing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis theme natoque

Следете не
ГОРЕ

24мај хотел Маунтајн Парадајс 4*

24мај хотел Маунтајн Парадајс 4*

 
(0 Оцени)

МАУНТАИН ПАРАДАЈС 4* – БАНСКО

21.05-25.05.2022

 

Цени валидни за период на престој 21.05.-25.05 2022 (мин. 3 ноќевања)

Тип на сместување 3ALL Light
Студио (2+0) 90€
Едноспален апартман (2+2) 97€

Цените се по лице за 3 Ноќевања на база АЛЛ ЛАЈТ

Дополнителни услови :

Прво дете од 06-11.99 год. на доп.легло – бесплатно

Второ дете од 03.99г-11.99год на дополнително легло 50% попуст од цената за редовно легло

Возрасен на доп.легло во апартман  – 30% попуст

 

Цените се по лице за 3 ноќевање и вклучуваат 

  • Ноќевање со појадок, ручек, вечера, вино и пиво за време на оброците
  • Користење на внатрешен базен, сауна, парна бања, солена соба
  • Паркинг, интернет
  • Детски кат

 

Во цената не е вклучено :

  • Туристичка такса 1€ по лице на ден
  • Патничко осигурување

 

 

Локација

0.0
Рејтинг 0
Комфорт 0
Појадок 0
Услуга 0
Хотел 0

Оставете коментар

You don't have permission to register