Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipis cing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis theme natoque

Следете не
ГОРЕ

24 Мај Интерхотел Сандански 4*

24 Мај Интерхотел Сандански 4*

 
(0 Оцени)

ИНТЕР ХОТЕЛ САНДАНСКИ 4*

24 МАЈ

Цени валидни за период на престој од 29.04-02.05.2022 05.05-07.05/2022 /20.05-24.05.2022

 

Тип на сместување  ноќевањe со појадок  полупансион
Двокреветна соба (2+1) 115 146
 Супериор соба (2+2) 138 169
Студио стандард (2+2) 166 197
Апартман стандард (2+2) 187 218
Фамилијарен Апартман 255 302
Дополнителни услови
Деца до 3.99 год. Бесплатно
Дете од 4-11.99 год. на доп.легло во соба 17€ 25€
Дете од 4-11.99 год. на доп.легло во студио/апп 0€               8€
Дете од 12-15.99 год. на доп.легло во соба/студио/апп 38€ 54€
Возрасен на доп.легло во студио/апп 38€ 54€

Цените се во евра на ден за 2 лица  

  • Ноќевање со појадок или појадок и вечера
  • Користење на СПА центар (внатрешен полуолимписки базен со минирална вода, надворешен базен со минерална вода, отворен термален базен со минерална вода, сауна, парна бања, фитнес)
  • Паркинг, интернет, детски кат

Локација

0.0
Рејтинг 0
Комфорт 0
Појадок 0
Услуга 0
Хотел 0

Оставете коментар

You don't have permission to register