Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipis cing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis theme natoque

Следете не
ГОРЕ

24 Мај Хотел Мурите 4*-Банско 2022

24 Мај Хотел Мурите 4*-Банско 2022

 
(0 Оцени)

ХОТЕЛ МУРИТЕ 4* -БАНСКО-24мај(Кирил и Методиј)

                                       Цените се валидни од 21.0524.05.2022

                                Ноќевање на база АLL Inclusive / се вклучено

 

Вид на сместување 2 ноќевања АЗАЛИА 2 ноќевања ОРХИДЕА 3 ноќевања

АЗАЛИА

3 ноќевања

ОРХИДЕА

Двокреветна соба ( 2+0) 90€ 80€ 135€ 120€
Aпартман 1/2, 1/4, 1/6 110€ 100€ 165€ 150€

 

 

Цените се во евра по лице за 2/3 ноќевања и вклучуваат:

  • Ноќевање на база АLL Inclusive / се вклучено

(Појадок, ручек, ужина, вечера, неограничени локални алкохолни и безалкохолни пијалоци, кафе и чај од 10:00 до 22:00)

  • Користење на СПА Центар (внатрешен затоплен базен ,надворешен базен , детски базен , џакузи, сауна, парна бања, фитнес)
  • Детски кат, паркинг, интернет

 

Дополнителни услови :

  • Прво дете од 0-13.99 год. на дополнително легло – БЕСПЛАТНО
  • Второ дете од 0-13.99 год. на дополнително легло – 50% попуст
  • Дете на редовно легло од 0-13.00 год. 50 % попуст
  • Возрасен на дополнително легло – 25 % попуст од сумата .
  • Доплата за еднокреветна соба + 50% од сумата .
  • НАПОМЕНА : За сместување во двоспален апартман се плаќаат 4 редовни суми
  • НАПОМЕНА : За сместување во троспален апартман се плаќаат 6 редовни суми

 

 

Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден

 

 

 

 

Локација

0.0
Рејтинг 0
Комфорт 0
Појадок 0
Услуга 0
Хотел 0

Оставете коментар

You don't have permission to register