Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipis cing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis theme natoque

Следете не
ГОРЕ

24 мај Хотел РЕГНУМ 5* – Банско

24 мај Хотел РЕГНУМ 5* – Банско

 
(0 Оцени)

СВЕТИ КИРИЛ И МЕТОДИЈ

: БАНСКО

Термин:21.05-24.05.2022

 

 

 

 

Вид на сместување НП ПП
Јуниор сјуит (2+0) 72€ 91€
Едноспален апартман (2+1) 78€ 97€
Едноспален апартман поглед планина (2+2) 84€ 103€
Делукс апартман 90€ 109€
Делукс апартман поглед планина 96€ 115€
Двоспален апартман (4+2) 138€ 177
Деца до 9.99 год. на дополнително легло – бесплатно
Деца од 10-12.99 год. на дополнително легло 19€ 26€
Возрасен на дополнително легло 26€ 36€

 

 

Цените се по соба за 1 ноќевање и вклучуваат :

  • 1НП – ноќевање со појадок | 1ПП – ноќевање со појадок и вечера
  • Користење на “REGNUM SPA CENTER” : внатрешен базен, џакузи, сауна, парна бања, тропски тушеви, релакс соба, фитнес центар
  • Користење на “REGNUM BANYA THERMAL & RECREATION CENTER” (во с.Бања, 6 км од Банско) – надворешен базен и џакузи со минерална вода.
  • Детски кат и анимација за деца
  • Паркинг, интернет, сеф
  • За еднокреветна соба се плаќа 85 % од цената за соба .

 

Во цената не е вклучено :

  • Туристичка такса 1 € на ден
  • Патничко осигурување

 

Локација

0.0
Рејтинг 0
Комфорт 0
Појадок 0
Услуга 0
Хотел 0

Оставете коментар

You don't have permission to register