Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipis cing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis theme natoque

Следете не
ГОРЕ

Hot Springs Medical SPA 4* – с. Бања (област Разлог)

Hot Springs Medical SPA 4* – с. Бања (област Разлог)

 
(0 Оцени)

Izgrev SPA Complex By Bansko - Review By Ski & Board Traventuria - Bansko.

 

Минимален престој за викенд – 2 ноќевања

Дополнителни услови :
 За сместување во еднокреветна соба – 20% попуст од цената за 2 лица
 Дете до 5.99 год. – бесплатно
 Прво дете од 6-11.99 год. на дополнително легло – доплата 31€ на ден
 Второ дете од 6-11.99 год. на дополнително легло – доплата 21€ на ден
 Дете од 6-11.99 год. на редовно легло – 25% попуст од цената за возрасен
 Трет возрасен на дополнително легло – доплата 41€ на ден
 Четврт возрасен на дополнително легло – доплата 31€ на ден
Доплата за туристичка такса – 1€ по лице на ден

 

Hot Springs Medical Spa 4

 

Цените се во евра по лице за 1 ноќевање и вклучуваат :
 Појадок и вечера
 Користење на СПА Центар – внатрешни и надворешни базени со минерална вода, сауна, парна бања,
турска бања, ледена фонтана, солена соба, тепидариум, лакониум, фитнес
 Интернет, паркинг
СПЕЦИЈАЛНИ ПАКЕТИ :

3=4 ВАЖИ ДО 22.12.2021
 10% попуст за престој од 3 – 4 ноќевања
 15% попуст за минимален престој од 5 ноќевања

                                             СПЕЦИЈАЛНИТЕ ПАКЕТИ НЕ СЕ КОМБИНИРААТ 

Hot Springs Medical & SPA Hotel Bulgaria Bansko Banya

 

 

Редовен ценовник за 2021 год.

Период Денови на престој Двокреветна соба – комфорт (2+0) Двокреветна соба – егзекутив (2+1) Алпин студио (2+2) Јуниор сјуит 

(2+2)

Алпин апп (2+3)
03.01-06.03.2021
30.07-06.09.2021
Недела-четврток 61€ 64€ 72€ 76€ 87€
Петок и сабота 74€ 77€ 84€ 88€ 100€
07.03-29.07.2021
07.09-22.12.2021
Недела-четврток 53€ 58€ 63€ 68€ 78€
Петок и сабота 63€ 68€ 74€ 78€ 88€
ВИЛА СО 3 СПАЛНИ СОБИ 03.01-29.07.2021
07.09-22.12.2021
30.07-06.09.2021
Недела-четврток Петок и сабота Недела-четврток Петок и сабота
319€ 380€ 365€ 440€
 • Вклучено
  Детско катче
  Интернет
  Паркинг
  Појадок
  Сауна
  Фитнес
 • Не е вклучено
  All inclusive

Локација

0.0
Рејтинг 0
Комфорт 0
Појадок 0
Услуга 0
Хотел 0

Оставете коментар

You don't have permission to register