Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipis cing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis theme natoque

Следете не
ГОРЕ

Хотел Јанакиев 4*

Хотел Јанакиев 4*

 
(0 Оцени)

ХОТЕЛ ЈАНАКИЕВ 4*-БОРОВЕЦ 2022

 

ПОПУСТ ЗА РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА 10% ЗА УПЛАТА ДО 31.10.2021

ЦЕНИТЕ СЕ ПО ЛИЦЕ НА ДЕН

ВИД НА СМЕСТУВАЊЕ

ПОЛУПАНСИОН

01.12-17.12.2021 18.12-26.12.2021

08.01-11.02

27.12-01.01.2022 02.01-07.01.2022

12.02-18.02.2022

19.02-15.04.2022
ДВОКРЕВЕТНА СОБА(2+1) 49€ 82€ 115€ 99€ 63€
АПАРТМАН(2+2) 75€ 118€ 165€ 135€ 110€

ДЕЦА ДО 5.99 ГОД-БЕСПЛАТНО

ДЕЦА ОД 06-12.99 ГОД , НА ДОПОЛНИТЕЛНО ЛЕГО ВО СОБА ПЛАЌА 21€
ДЕЦА ОД 6-12.99 ГОД , НА ДОПОЛНИТЕЛНО ЛЕГЛО ВО АПАРТМАН ПЛАЌА 12€
ВОЗРАСЕН НА ДОПОЛНИТЕЛНО ЛЕГЛО ВО ДВОКРЕВЕТНА СОБА 30 % ПОПУСТ ОД ЦЕНАТА
ВОЗРАСЕН НА ДОПОЛНИТЕЛНО ЛЕГЛО ВО АПАРТМАН ПЛАЌА 23 €

Локација

0.0
Рејтинг 0
Комфорт 0
Појадок 0
Услуга 0
Хотел 0

Оставете коментар

You don't have permission to register