Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipis cing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis theme natoque

Следете не
ГОРЕ

Хотел Пела 3*-Охрид-може со ваучери

Хотел Пела 3*-Охрид-може со ваучери

 
(0 Оцени)

Цените се валидни од 01.09-30.10.2021

Вид на сместување Цена по лице- ПОЛУПАНСИОН
Двокреветна соба 26 ЕУР
Трокреветна соба 24 ЕУР
Еднокреветна соба 35 ЕУР

Цените за 3 и повеќе ноќевања  се 23ЕУР за двокреветна и трокреветна соба.

Цената е по лице на ден и вклучува

 

Ноќевање, појадок и вечера

Туристичка такса

Цена на база ноќевање со појадок – 5 еура

 

Прво дете до 5.99 год. Бесплатно

Деца од 6-11.99 год , Попуст 50%

Локација

0.0
Рејтинг 0
Комфорт 0
Појадок 0
Услуга 0
Хотел 0

Оставете коментар

You don't have permission to register