Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipis cing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis theme natoque

Следете не
ГОРЕ

Хотел Гранд Хотел 4*- Банско

Хотел Гранд Хотел 4*- Банско

 
(0 Оцени)

Цените се по лице на ден на база полупансион

БОНУСИ : 7=6  важи за целиот период  освен од 23.12-03.01.2022
Вид на соба 01-22.12/2021

12-31.03/2022

23.12-29.12.2021 30.12-02.01.2022 03.01-09.01.2022 10.01-21.01.2022 22.01-19.02.2022 19.02-11.03.2022
1/2 дбл 2+0 38€ 55€ 83€ 57€ 50€ 56€ 41€
1/2 делукс 2+1(до 5.99г) 44€ 60€ 89€ 62€ 56€ 61€ 47€
1/2 егзекутив 2+0 57€ 74€ 101€ 76€ 70€ 75€ 60€
1/2 апп 2+2 49€ 66€ 101€ 69€ 63€ 68€ 53€
1/4 апп 4+1 44€ 60€ 88€ 63€ 56€ 62€ 47€
еднокреветна 61€ 88€ Х 92€ 81€ 91€ 66€

Туристичка такса 1евро по лице на ден

Во цената е вклучено: појадок, вечера, користење на СПА центар-затворен базен, базен за деца, фитнес, финска сауна, арома сауна, соле сауна, парна бања, амам, џакузи, соба за релаксација, ски гардеробер, шатл до гондола.

  • 20€ доплата за соба со балкон
  • 10€ паркинг

Новогодишна вечера 80€, 40€ за деца

ДЕЦА:

-деца 0-5.99год на дополнително легло  бесплатно

– деца од 6-11.99год на дополнително легло  50% попуст

-возрасен на дополнително легло 30% попуст

Локација

0.0
Рејтинг 0
Комфорт 0
Појадок 0
Услуга 0
Хотел 0

Оставете коментар

You don't have permission to register