Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipis cing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis theme natoque

Следете не
ГОРЕ

Хотел ФРЕНДС 3*-БАНСКО

Хотел ФРЕНДС 3*-БАНСКО

 
(0 Оцени)
Hotel Friends 3*, Bansko
10 % попуст за сите резервации за зима 2021/2022     7=6, 14=12, 21=18 за период на престој од  01.12.2021 – 31.03.2022

ПОПУСТИТЕ СЕ КОМБИНИРААТ

ЦЕНИТЕ СЕ ПО ЛИЦЕ НА ДЕН
Вид на соба 01.12.2021 – 22.12.2021 09.03.2022 – 31.03.2022 23.12.2021 – 29.12.2021 11.01.2022 – 21.01.2022 04.01.2022 – 10.01.2022 22.01.2022 – 08.03.2022 30.12.2021 – 03.01.2022
BB HB BB HB BB HB BB HB
двокреветна економи соба(2+0) 20€ 26€ 26€ 32€ 32€ 37€ 49€ 55€
двокреветна стандард соба(2+2,3+0) 22€ 28€ 28€ 34€ 34€ 40€ 52€ 58€
Еднокреветна соба(1+0) 37€ 43€ 47€ 53€ 56€ 62€ 84€ 90€
Студио/апартман(2+2,3+0) 28€ 34€ 34€ 39€ 40€ 45€ 63€ 69€
Апартман делукс(4+1) 26€ 30€ 30€ 36€ 36€ 42€ 54€ 60€
Божиќна вечера на 25.12 меана за возрасни N/A N/A 4€ 36€ N/A N/A N/A N/A
Божиќна вечера на 25.12 меана за деца 4 – 11.99г N/A N/A 21€ 21€ N/A N/A N/A N/A
Новогодишна вечера во меана за возрасни N/A N/A N/A N/A N/A N/A 76€ 70€
Новогодишна вечера во меана за деца од 4-11.99г N/A N/A N/A N/A N/A N/A 38€ 35€
Новогодишна вечера во лоби за возрасен N/A N/A N/A N/A N/A N/A 53€ 47€
Новогодишна вечера во лоби за деца од 4-11.99г N/A N/A N/A N/A N/A N/A 26€ 23€
Деца од 2-3.99г плаќаат за новогодишна вечера N/A N/A 10,00 € 12,00 € N/A N/A 12€ 14€

 

 

ВО цената е вклучено:

-ноќевање со појадок/    појадок и вечера

Парна бања,џакузи,сауна,релакс зона,детски кат,интернет

 

ПОПУСТИ ЗА РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА

Минимум 4 ноќевања за период од 30.12.2021-03.01.2022
Минимум 3 ноќевања за период од 04.01.2022-10.01.2022 и 22.01.2022-08.03.2022
Дрва за камин во апартман – 13.00 euro
Деца од 2-5.99г плакаат 10евра за новогодишна вечера(не задолжителна)
Деца до 5.99г на дополнително легло со двајца возрасни-
Деца до 5.99г со  еден возрасен-цена за еднокреветна соба
Прво дете од 6-11.99г на дополнително легло со двајца возрасни во двокреветна соба бесплатно
Второ дете од 6-11.99г на дополнително легло со двајца возрасни во двокреветна соба- 50% попуст
Две деца од 6-11.99г со еден возрасен- прво дете плаќа  70%, второ дете 50%
Возрасен на дополнително легло во двокреветна соба- 20% попуст

Локација

0.0
Рејтинг 0
Комфорт 0
Појадок 0
Услуга 0
Хотел 0

Оставете коментар

You don't have permission to register